WARSZTATY

Marka Rekrutera IT

personalbranding

Poznań

649 PLN NET

Warszawa

799 PLN NET

Dostępne miejsca

Poznań

6/10

Warszawa

10/10

Trener

Laureatka Sourcing Summer oraz zdobywczyni I miejsca w konkursie “Perły HR 2016” w kategorii Konsultant Roku. Współautorka pierwszego podręcznika dla sourcerów. Prelegent na spotkaniach Geek Girls Carrots, HR Meetup czy Aula Polska Trójmiasto. Żeby lepiej zrozumieć świat programistów, sama wzięła udział w paru kursach, m.in. JavaScript (CODE:ME) czy Ruby on Rails (Rails Girls Tricity), a także współorganizowała weekendowe warsztaty programowania PyCode Carrots Warsaw 2016. Do niedawna pomagała startupom i software house’om z Polski i zagranicy budować zespoły, obecnie zajęła się rozwojem działalności Bee Talents. Swoim doświadczeniem rekrutera IT oraz wiedzą na temat budowania kultury firmy dzieli się na swoim blogu.

ZGŁĘBIAJ Z NAMI TAJNIKI PERSONAL BRANDINGU

Budowanie własnej marki wymaga przełamania wielu barier i zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych wyzwań. Dlatego stworzyliśmy dla Was autorskie szkolenie z Personal Brandingu dla Rekruterów IT, podczas którego poruszymy najistotniejsze kwestie związane z budowaniem Waszego wizerunku zawodowego i (pozytywnym!) wyróżnianiem się na tle innych. Dzięki tym warsztatom dowiecie się jak skutecznie wykorzystywać możliwości, jakie dają nam social media, dlaczego warto zadbać o networking i w jaki sposób zaprezentować się z najlepszej strony podczas wystąpień publicznych.

CZEGO SIĘ DOWIESZ?

 1. Czym jest marka osobista   oraz dlaczego warto nad nim pracować.
 2. Jak skutecznie zarządzać wypracowaną przez Ciebie marką osobistą.
 3. Jak poruszać się po świecie mediów społecznościowych, aby stworzyć ciekawą i niebanalną markę osobistą.
 4. Na co powinieneś zwrócić szczególną uwagę oraz czego powinieneś unikać podczas wystąpień publicznych.
 5. Jak zbudować wartościową sieć kontaktów i jak publikować przykuwające uwagę treści.
 6. Jakie powinieneś podejmować działania w celu zbudowania autorytetu.

Plan warszatów

1. CZYM JEST MARKA OSOBISTA I PO CO SIĘ NIM ZAJMOWAĆ?

Podczas szkolenia zwrócimy Twoją uwagę na to, że dbanie o wizerunek i autopromocję przynosi ogromne korzyści i oznacza inwestycję w rozwój Twojej kariery. Dowiesz się jak w prosty sposób możesz wpłynąć na kształtowanie swojej reputacji i czego nie powinieneś robić, aby nie stracić zaufania otaczających Cię ludzi.

2. WIZERUNEK W SOCIAL MEDIA

Doradzimy Ci jak powinien wyglądać Twój profil w wybranych mediach społecznościowych. Dowiesz się więcej o różnicach między grupami docelowymi oraz poznasz sposoby, które pomogą Ci skutecznie dotrzeć do wybranego segmentu. Podpowiemy kiedy i jakie treści warto publikować, aby prowadzona przez Ciebie komunikacja przynosiła oczekiwane efekty.

 • LinkedIn
 • GoldenLine
 • Facebook
 • Twitter
 • IFTTT

3. ZARZĄDZANIE TREŚCIĄ W SOCIAL MEDIA ORAZ NETWORKING

Dużym wyzwaniem w budowaniu marki osobistej jest budowanie sieci kontaktów. Pokażemy Ci jak się za to zabrać, jakie sposoby sprawdzają się w określonych przypadkach. Dowiesz się również jak tworzyć wartościowy content, którym będziesz się dzielić za pośrednictwem mediów społecznościowych i kiedy jest odpowiedni moment by to zrobić. Poznasz zasadę 3-1 i nauczysz się jak definiować  grupy odbiorców. Na koniec przybliżymy Ci narzędzie IFTTT, które pomoże Ci usprawnić Twoje działania.

4. MOWA CIAŁA, PREZENTACJE I WYSTĄPIENIA PUBLICZNE

Występowanie przed publicznością stanowi dla Ciebie problem? W takim razie udział w naszych warsztatach to idealne rozwiązanie! Wspólnie popracujemy nad mową ciała, prawidłową postawą, gestykulacją, mimiką twarzy i kontaktem wzrokowym. Dowiesz się o czym warto pamiętać podczas przygotowywania prezentacji, co pozwoli ograniczyć towarzyszący wystąpieniu stres.

Poznań

649 PLN NET

Warszawa

799 PLN NET

Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach już dziś!

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

rockethive@beetalents.com

Bee Talents Sp. z o.o., sp. k.
ul. Matejki 46/3
60-767 Poznań

Wspieramy

© 2018 Rocket Hive | Powered by Bee Talents