Powerful

Powerful

Jak zbudować kulturę wolności
i odpowiedzialności

Zarządzanie talentami nie jest łatwe. Poznaj Powerful i zobacz konkretne przykłady działań i dobrych praktyk. Zacznij już dziś świadomie kształtować kulturę organizacyjną swojej firmy.

powerful

PATTY McCORD

Patty McCord przez 14 lat pełniła w Netlifksie rolę Chief Talent Officer oraz jest współautorką słynnego Netflix Culture Deck. Odkąd prezentacja po raz pierwszy została upubliczniona, obejrzano ją już ponad 15 milionów razy, a Sheryl Sandberg określiła ją jako najbardziej istotny dokument w Dolinie Krzemowej.

Spis treści

spis_tresci

O Książce

Mazurek

Maciej Mazurek

COO & Co-owner Bee Talents

„Jest to doskonały poradnik zawierający bardzo jasne i konkretne wskazówkidotyczące budowania efektywnych zespołów, który trafi nie tylko do HRowców, ale przede wszystkim managerów i właścicieli firm.”

Powerful

Ebook

49 PLN

ebook-02

Aleksandra Pszczoła

CEO & Founder Bee Talents

Drogi Czytelniku!

Bardzo się cieszę, że znalazłeś się na stronie naszego Wydawnictwa Bee Books! Mamy przyjemność zaprezentować Ci naszą świeżo wydaną książkę Powerful – Jak zbudować kulturę wolności i odpowiedzialności autorstwa Patty McCord.

Działalność Patty McCord poznałam na samym początku swojej HRowej drogi. Myślę, że miałam dużo szczęścia, bo zarówno słynna prezentacja Culture Deck Netflixa, jak również szereg artykułów i wystąpień Patty, pozwoliły mi spojrzeć na HR z zupełnie innej strony. Już wtedy zrozumiałam, że HR to nie tylko dział doradczy – ale przede wszystkim kluczowy zespół, który bierze na siebie odpowiedzialność za świadome budowanie kultury organizacyjnej.

Nie daj się jednak zmylić kolejnym frazesem o byciu rodziną. Patty w swojej książce nie bawi się w uprzejmości. W swojej bezpośredniości i często działając przewrotnie, wbrew ogólnie przyjętej logice, pokazuje, że jeśli będziemy traktować ludzi jak dorosłych, będziemy wspólnie osiągać fantastyczne wyniki biznesowe. Ta ksiązka pozwoli czytelnikom zrozumieć, w jaki sposób uczciwość i brutalna szczerość zadziałały w Netflixie, jednym z największych biznesowych sukcesów ostatnich lat.

A czy Wy jesteście gotowi podjąć podobne działania w swoich firmach? Gorąco polecam lekturę i mam nadzieję, że czytanie Powerful będzie dla Was dawką ogromnej inspiracji i zachęci do przemyśleń.

Copyright © Bee Talents 2024

Bee Talents P.S.A.
Królowej Jadwigi 43 61-871 Poznań
NIP: 7792463296