ROCKET HIVE

WSPIERA PROJEKT

Projekt Szkoła 3.0

Szkoła 3.0 to charytatywny projekt Fundacji Sarigato, który powstał w odpowiedzi na dramatyczną sytuację dzieci przebywających w domach dziecka. W październiku 2016 roku został uruchomiony program wsparcia dla 49 podopiecznych krakowskich ośrodków wychowawczych. W ciągu 6 miesięcy zebrano środki na całoroczną naukę programowania dla nich. 

W roku szkolnym 2016/2017 dzieci uczęszczały na cotygodniowe lekcje programowania. Uczyły się tworzenia gier i aplikacji. Ponadto otrzymały indywidualne wsparcie wolontariuszy – Mentorów (osoby głównie z branży IT), którzy poza motywowaniem do nauki oraz przekazywaniem umiejętności pomagały im – i wciąż pomagają! – w zaplanowaniu kariery zawodowej. W październiku 2017 projekt ruszył po raz kolejny, skupiając się na indywidualnych potrzebach dzieci, rozwoju ich pasji oraz przekazaniu umiejętności przydatnych w przyszłości.

Chcesz poznać więcej szczegółów? 

Szkoła 3.0

Naszą misją jest szerzenie wiedzy wśród rekruterów IT i wzniesienie obsługi kandydata na kolejny poziom. Wiemy jednak, że dobrze jest zaczynać od fundamentów, dlatego zdecydowaliśmy, że 5% z każdego sprzedanego szkolenia jest co kwartał przekazywane na Fundację Szkoła 3.0. W ten sposób chcemy wspierać rozwój dzieci, które już na początku swojego życia znalazły się w trudniejszej sytuacji.

Bee Talents Team

JAK WSPIERAMY?

Już sam fakt dania szansy na lepsze życie jest dla nas świetną sprawą. Moment, w którym możemy to połączyć z naszymi codziennymi zadaniami i projektami daje nam jeszcze większą frajdę! 

Jak to robimy? To proste! 

  • 5% kwoty z każdego zakupionego przez Was szkolenia Rocket Hive przeznaczamy na pomoc Szkole 3.0

  • przelewu dokonujemy raz na kwartał bezpośrednio, wpłacając zebraną kwotę na konto Szkoły 3.0

Szkoląc się z Rocket Hive wspierasz
razem z nami!

DOŁĄCZ DO NAS NA FB

rockethive@beetalents.com

Bee Talents Sp. z o.o., sp. k.
ul. Matejki 46/3
60-767 Poznań

Wspieramy

© 2018 Rocket Hive | Powered by Bee Talents