Szkolenia zamknięte

Zadbaj o kompetencje swojego zespołu, korzystając z doświadczenia zebranego przez rekruterów Bee Talents!

Od ponad 5 lat organizujemy zamknięte szkolenia dla całych zespołów, które za każdym razem maksymalnie dopasowujemy do dokładnych potrzeb uczestników.

Nie bazujemy na teorii, ale dzielimy się praktyczną wiedzą i dostarczymy narzędzia, które możesz wdrożyć z dnia na dzień w Twojej firmie.

Wiedza
Techniczna

Szkolenia przekładające skomplikowany język techniczny na język rekruterów.

Sourcing

Szkolenia pogłębiające wiedzę o tym, jak dotrzeć do nawet najbardziej nieuchwytnego kandydata.

Proces
Rekrutacyjny

Szkolenia ukierunkowane na proces rekrutacji – zarówno holistycznie jak i na poszczególne elementy.

Dlaczego warto?

Doświadczeni prowadzący

Bee Talents to kilkudziesięcioosobowy zespół doświadczonych i zaprawionych w boju rekruterów i rekruterek. Trenerzy mają za sobą setki godzin szkoleniowych, prelekcje na wydarzeniach branżowych i wielu zadowolonych klientów.

Praktycy dla praktyków

Książkowej teorii mówimy NIE! Szkolenia opieramy na naszym know-how i doświadczeniu, które prowadzący zdobywali dzięki współpracy z kilkuset firmami podczas setek projektów.

Wyrównanie wiedzy w zespole

Wiemy, że w zespołach rekrutacyjnych trafiają się spore dysproporcje w wiedzy i doświadczeniu. Nasze szkolenia pozwalają te różnice zniwelować. Wyrównujemy wiedzę i umiejętności uczestników.

Ćwiczenia, nie wykłady

Nasz szkolenia to nie tylko teoria! Wierzymy w to, że ćwiczenia są niezbędne, aby utrwalić nowo poznane informacje. Nasi trenerzy udzielają natychmiastowego feedbacku, dzięki czemu po szkoleniu wyjdziesz z wiedzą gotową do wykorzystania w pracy.

Program dostosowany do Twoich Potrzeb

Podczas tworzenia szkoleń zamkniętych nie kopiujemy programów innych klientów. Agenda szkolenia za każdym razem jest dostosowana do wyzwań konkretnego zespołu i w odpowiedzi na oczekiwania klienta.

Jak to działa?

Wypełnij formularz znajdujący się na dole strony lub w zakładce kontaktowej, zawierając najważniejsze informacje o tematyce szkolenia, które chcesz zorganizować. Prawdopodobnie wrócimy do Ciebie z kilkoma pytaniami pomocniczymi i zaczniemy pracować nad krokiem drugim 😀

Zanim zabierzemy się za organizację szkolenia, zaprosimy Ciebie (lub przedstawiciela Twojego zespołu) na spotkanie z trenerem, na którym doszlifujemy szczegóły agendy na potencjalne szkolenie.

Po spotkaniu z trenerem wracamy do Ciebie z propozycją agendy, wstępnym terminem oraz ostateczną wyceną szkolenia. Propozycja agendy jest punktem wyjścia i upewnieniem się, że idziemy w dobrym kierunku – jeśli źle zrozumieliśmy Twoje potrzeby, oczywiście wprowadzamy poprawki.

Śpisz spokojnie podczas gdy nasz trener przygotowuje materiały szkoleniowe w oparciu o poprzednio ustaloną agendę. Możliwe, że Cię na chwilę obudzimy z kilkoma pytaniami w trakcie przygotowań, a kiedy przychodzi odpowiedzni dzień, przeprowadzamy szkolenie dla Twojego zespołu

Krótko po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje materiały poszkoleniowe, takie jak prezentacja użyta podczas szkolenia, imienny certyfikat potwierdzający ukończenie naszego szkolenia, oraz wszystkie inne materiały o których rozmawialiśmy wcześniej.

zamów szkolenie już dziś!

Wypełnij nasz krótki formularz kontaktowy szczegółowo opisując swoją potrzebę w odpowiednim polu – odpowiemy najszybciej jak się tylko da!

Copyright © Bee Talents 2022

Bee Talents P.S.A.
Królowej Jadwigi 43 61-871 Poznań
NIP: 7792463296